Urban Based Paslaugos

Urban Based kūrybinėje agentūroje mes kuriame unikalias skaitmenines patirtis. Esame tam, kad sukurtume ir sustiprintume jūsų įmonės įvaizdį internete. Mes įtrauksime jūsų potencialius klientus į jūsų veiklą, juos paversime į klientus ir padėsime jums atsidurti konkurentų priešakyje.

Mūsų ekspertizė – unikalių interneto svetainių kūrimas, elektroninių parduotuvių kūrimas, firminio stiliaus kūrimas, logotipų dizainas, socialinių tinklų valdymas. Mūsų komanda nuolat tobulina savo įgūdžius, siekdama užtikrinti, kad visada esame susipažinę su naujausiomis tendencijomis ir pateikiame geriausius sprendimus. Mūsų priimami sprendimai yra paremti individualiais veiklos, konkurentų bei rinkos tyrimais ir analize.

Mūsų misija – padėti mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms sukurti stiprius prekinius ženklus ir pirmauti internete. Mes ją įgyvendiname bendradarbiaudami su įmonėmis, kurios nori padidinti savo vertę neviršijant individualaus biudžeto.

Paslaugos - interneto svetainės, firminis stilius, socialiniai tinklai - Urban Based | Kūrybinė agentūra

Mūsų paslaugos

Interneto svetainių dizainas ir programavimas - Urban Based | Kūrybinė agentūra

Interneto svetainių kūrimas

Firminio stiliaus kūrimas - Urban Based | Kūrybinė agentūra

Firminio stiliaus kūrimas

Socialinių tinklų valdymas - Urban Based | Kūrybinė agentūra

Socialinių tinklų valdymas

Kaip mes sustiprinsime jūsų įmonės įvaizdį internete?

Visi mūsų sprendimai yra paremti išankstine analize bei strategija ir yra atliekami ekonomiškiausiu būdu. Prieš priimdama sprendimus, mūsų komanda pirmiausia identifikuoja jūsų tikslinę auditoriją ir sukuria planą, kaip tikslingiausiai ją pasiekti.

Kurdami interneto svetaines, firmini stilių ar turinį socialiniams tinklams, mes visuomet galvojame apie jūsų tobulą klientą ir pasirūpiname, kad jis būtų pasiektas, o jūsų verslas atsidurtų jūsų konkurentų priešakyje.

Mūsų tikslas – jūsų potencialiems klientams papasakoti jūsų istoriją taip, kad jie ją suprastų.

Balta interneto svetainės detalė - Urban Based | Kūrybinė agentūra

Sustiprinkime jūsų įmonės įvaizdį kartu

Interneto svetainių kūrimas. Firminio stiliaus kūrimas. Socialinių tinklų valdymas.

Siųsti užklausą