Kas mes?

Urban Based yra kūrybinė agentūra, kurios tikslas – padėti mažoms ir vidutinėms įmonėms stiprinti įvaizdžius internete. Mūsų komandą sudaro profesionalūs dizaineriai, programuotojai ir marketingo ekspertai.

Mūsų komandos nariai industrijoje jau daugiau nei septyneri metai. Sekti visas savo srities naujienas, tendencijas ir tobulinti savo įgūdžius – mūsų komandos kasdienybė. Esame greiti, profesionalūs ir orientuoti į rezultatą.

Urban Based mes kuriame patrauklias, greitas, lengvai randamas paieškoje ir pritaikytas visiems įrenginiams svetaines ir patrauklius firminius stilius. Taip pat mes pasirūpiname socialinių tinklų valdymu ir užtikriname, kad jūsų tikslinė auditorija būtų tinkamai pasiekta.

Apie Urban Based kūrybinę agentūrą

Kaip mes sustiprinsime jūsų įmonės įvaizdį internete?

Visi mūsų sprendimai yra paremti išankstine analize bei strategija ir yra atliekami ekonomiškiausiu būdu. Prieš priimdama sprendimus, mūsų komanda pirmiausia identifikuoja jūsų tikslinę auditoriją ir sukuria planą, kaip tikslingiausiai ją pasiekti.

Kurdami interneto svetaines, firmini stilių ar turinį socialiniams tinklams, mes visuomet galvojame apie jūsų tobulą klientą ir pasirūpiname, kad jis būtų pasiektas, o jūsų verslas atsidurtų jūsų konkurentų priešakyje.

Mūsų tikslas – jūsų potencialiems klientams papasakoti jūsų istoriją taip, kad jie ją suprastų.

Mūsų paslaugos

Interneto svetainių dizainas ir programavimas - Urban Based | Kūrybinė agentūra

Interneto svetainių kūrimas

Firminio stiliaus kūrimas - Urban Based | Kūrybinė agentūra

Firminio stiliaus kūrimas

Socialinių tinklų valdymas - Urban Based | Kūrybinė agentūra

Socialinių tinklų valdymas

Balta interneto svetainės detalė - Urban Based | Kūrybinė agentūra

Sustiprinkime jūsų įmonės įvaizdį kartu

Interneto svetainių kūrimas. Firminio stiliaus kūrimas. Socialinių tinklų valdymas.

Siųsti užklausą